| Wydrukuj

Komandor SG dr Piotr Patla  - 7 marca br. - zakończył służbę na stanowisku komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich podziękował mu za pełnioną misję.
Treść listu - poniżej

Szanowny Panie Komandorze,

w związku z zakończeniem przez Pana pełnienia służby na stanowisku Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej, chciałbym wyrazić podziękowanie za współpracę i trud, jaki włożył Pan w pełnienie tej jakże odpowiedzialnej funkcji.

Zaufanie, uczciwość, dotrzymywanie standardów i stanie na straży Rzeczpospolitej - to wymogi, którym sprostać musi każdy dowódca. Moment przekazania obowiązków to czas podsumowań i przemyśleń. Jestem przekonany, że odchodzi Pan w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku, a dowodzenie Morskim Oddziałem Straży Granicznej było powodem do dumy nie tylko dla Pana, ale również dla Pana bliskich, a przede wszystkim współpracowników.

To co funkcjonariusze Straszy Granicznej – tacy jak Pan - czynią na co dzień, ofiarowując obywatelom poczucie bezpieczeństwa i niosąc pomoc zasługuje na szczególne podziękowanie. Od 26 lat jest Pan związany ze Straż Graniczną. Jestem pewien, że Pana doświadczenie, wiedza i umiejętności jeszcze długo będą służyć polskiemu państwu.
Proszę przyjąć życzenia pomyślności oraz spełnienia dalszych zamierzeń i realizacji osobistych planów.

Wojewoda Pomorski 
Dariusz Drelich


Ostatnio zmieniany: