| Wydrukuj

- Państwa praca wymaga wyjątkowych cech charakteru, także dużej wiedzy, zrozumienia i empatii. Gratuluję i dziękuję za to co robicie dla społeczności Gdańska – mówił wojewoda Dariusz Drelich podczas uroczystości honorowania dziewięciu pracowników Gdańskiego Centrum Świadczeń medalami za długoletnią służbę.

Odznaczenia przyznaje Prezydent RP, na wniosek wojewody, za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Janina Liedtke-Jarema, dyrektor Gdańskiego Centrum Świadczeń podkreśliła, że współpraca z wydziałami polityki społecznej i koordynacji świadczeń urzędu wojewódzkiego układa się doskonale. Zaznaczyła, że programy 500 plus, 300 plus to ogromne i bardzo potrzebne wsparcie, a wprowadzenie programu 500 plus na pierwsze dziecko oznaczać będzie dalszą, znaczącą pomoc dla gdańskich rodzin.

W uroczystości, która odbyła się w sali im. L. Kaczyńskiego PUW obok wyróżnionych uczestniczyli także Katarzyna Stanulewicz, dyrektor Wydziału Polityki Społecznej PUW, Agnieszka Krzysiak, dyrektor Wydziału Koordynacji Świadczeń PUW, a także kierownicy sześciu oddziałów Gdańskiego Centrum Świadczeń.


Ostatnio zmieniany: