Na zdjęciu: Ewelina Komorowska,kierowniczka schroniska, Ireneusz Szweda, doradca wojewody pomorskiego i Zdzisław Hirsz, pracownik PUW. Na zdjęciu: Ewelina Komorowska,kierowniczka schroniska, Ireneusz Szweda, doradca wojewody pomorskiego i Zdzisław Hirsz, pracownik PUW.
| Wydrukuj

Karma sucha, mokra, leki, suplementy diety, koce, legowiska, miski, smycze – to dar pracowników Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku dla psiaków ze schroniska w Kościerzynie. Placówka została przejęta rok temu przez fundację Animalsi. Nadal potrzebuje wsparcia. - Potrzebne jest wszystko ale przede wszystkim nowe budy dla psów – mówi Ewelina Komorowska, kierowniczka schroniska.

Zebrane rzeczy dziś dostarczyliśmy do schroniska. Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha reprezentował doradca Ireneusz Szweda.

W kościerskim schronisku przebywa 170 psów. Przez dwa letnie miesiące trafiła tam setka czworonogów – po prostu nie mieściły się w wakacyjnych planach ich właścicieli. Przywiązne do drzewa albo po prostu wyrzucone z auta. Część przywożona z interwencji od ludzi, którzy traktowali je gorzej od przedmiotów. Niektóre same uciekły zrywając łańcuchy, notabene wrośnięte w skórę… Zachęcamy wszystkich i do pomocy materialnej, finansowej, i do adopcji czworonogów. Naprawdę warto. W nagrodę otrzymamy bezgraniczną miłość, wierność i oddanie.

Numer konta i szczegółowe informacje o kościerskim schronisku na profilu Facebook - https://www.facebook.com/schroniskokoscierzyna/

Na pracowników PUW zawsze można liczyć. Corocznie wspieramy hospicja dla dzieci, pomagamy także zwierzętom. I za to wielkie serce serdecznie wszystkim darczyńcom z PUW dziękujemy!

Więcej zdjęć na naszym profilu Facebook - kliknij


Ostatnio zmieniany: