Rozmiar czcionki: A- A A+

Konferencja. Płatności bezgotówkowe w urzędzie

Konferencja. Płatności bezgotówkowe w urzędzie

Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej – to tytuł konferencji przygotowanej przez Ministerstwo Rozwoju i Pomorski Urząd Wojewódzki. Gości, którzy dyskutują m.in. o tym jak płatności bezgotówkowe wpływają na rozwój gospodarki i nowoczesnej administracji publicznej, jak wprowadzić krok po kroku płatności kartą w urzędach – przywitał Dariusz Drelich, wojewoda pomorski. W PUW z terminali płatniczych można korzystać zarówno w siedzibie w Gdańsku jak i delegaturze w Słupsku.

Przypomnijmy, że w lutym br. Rada Ministrów przyjęła Strategię na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, w ramach której toczą się prace nad realizację rządowego programu pod nazwą „Od papierowej do cyfrowej Polski”. Jednym z celów inicjatywy jest zwiększenie obrotu bezgotówkowego w naszym kraju oraz upowszechnienie płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.

W spotkaniu, które odbywa się w sali im. Lecha Bądkowskiego urzędu marszałkowskiego biorą udział przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

 

Ostatnio zmieniany : wtorek, 13 czerwca 2017 13:38
poprzednie następne