OCHRONA TO DLA NAS PRIORYTET


O NAS

Informator Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego to kwartalnik poświęcony sprawom zarządzania kryzysowego, bezpieczeństwa publicznego, ochrony zdrowia i życia oraz OC. Jego atutem jest unikalna w skali kraju tematyka. IOCiZK bowiem publikuje teksty specjalistów na co dzień dbających o nasze bezpieczeństwo,
ale w aspekcie lokalnym, pomorskim.
Na łamach kwartalnika goszczą artykuły takich instytucji jak:Policja, Państwowa Straż Pożarna, Wojewódzki Oddział Służby Ochrony Zabytków, Państwowa Inspekcja Pracy, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej, Straż Graniczna, ale również z organizacji humanitarnych takich jak PCK, PKPS, ZHP.
Autorami tekstów są także szefowie inspekcji, formacji i służb w poszczególnych gminach województwa pomorskiego oraz władze samorządowe.
Wydawcą IOCiZK jest Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku. Informator powstaje przy współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich: Lubuskiego, Warmiński-Mazurskiego oraz Wielkopolskiego. Kwartalnik na dobre wpisał się już w kalendarz przedsięwzięć WZK - wydawany jest od 1991 roku.

Zostań korespondentem IOCiZK

To propozycja współpracy dla wszystkich osób, które na co dzień pracują dla instytucji, formacji, służb lub inspekcji tworzących system zarządzania kryzysowego, dbających o bezpieczeństwo powszechne zarówno w czasie pokoju, jak i wojny. Na łamach IOCiZK możecie Państwo zamieszczać swoje artykuły i zdjęcia traktujące o pracy Waszej instytucji, zapromować jej udział i ważną rolę, jaką pełni w systemie bezpieczeństwa publicznego, upowszechniać wiedzę na temat nowych zagrożeń, popularyzować wiedzę z tego zakresu, podzielić się swoimi poglądami i opiniami.


CZEKAMY NA PAŃSTWA PROPOZYCJE!

Dodatkowych informacji udziela:

Kazimierz Netka
Redaktor Naczelny IOCiZK
tel. 504 626 642


Zamów prenumeratę

Czy wiesz ile kosztuje bezpieczeństwo...?
My wiemy. Tylko 8,20 zł!
Tyle bowiem kosztuje jeden numer IOCiZK!

Jeśli interesuje Cię, jak profesjonalne siły ratownicze dbają o TWOJE bezpieczeństwo,
jeśli chcesz wiedzieć więcej o zarządzaniu kryzysowym i być lepiej przygotowanym na każde niebezpieczne zdarzenie,
jeśli pragniesz poznać wszystkie wymiary bezpieczeństwa --
wystarczy wysłać zgłoszenie

listownie na adres:
Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego
ul. Okopowa 21/27
80-810 Gdańsk

lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

a każdy numer Informator Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego na pewno trafi do Twoich rąk!


Reklama w IOCiZK

Docieramy do urzędów gmin, miast i starostw powiatowych w województwie pomorskim to nasi stali prenumeratorzy!
Czytają nas służby, formacje i inspekcje dbające o lokalne bezpieczeństwo (m.in. Policja, PSP, OSP, Straż Graniczna, wojsko, Wojewódzki Konserwator Zabytków, Państwowa Inspekcja Pracy) oraz specjaliści zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej z wielu mieszczących się na Pomorzu firm, a także młodzież i nauczyciele przedmiotu PO (przysposobienie obronne).


Cennik:

cała strona (kolor) - 900 zł
1/2 strony (kolor) - 700 zł
1/4 strony (kolor) - 450 zł
okładka wewnętrzna - 1000 zł