| Wydrukuj

Wojewoda Pomorski zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających w Pomorskiem, na spotkanie informacyjne dotyczące założeń oraz zasad uczestnictwa w konkursach w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Spotkanie, które poprowadzi przedstawiciel Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego odbędzie się 20 lutego 2019 r. godz. 10 w sali im. Lecha Kaczyńskiego (nr 156) w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku. Prosimy o potwierdzenie obecności do 18 lutego br. Spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Zgłoszenia prosimy skierować (telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej) do Izabeli Michnowskiej, pełnomocnika wojewody pomorskiego ds. społeczeństwa obywatelskiego, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 30 77 719 , tel. 789 408 027

Przypomnijmy, że w lutym i marcu br. ogłoszone zostaną otwarte konkursy dotacyjne w ramach Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.
Ma on wspierać działalność organizacji pozarządowych jak i same organizacje w czterech priorytetach:
Priorytet 1a.Wsparcie działań misyjnych i rozwoju instytucjonalnego;
Priorytet 3. Rozwój instytucjonalny lokalnych organizacji strażniczych i mediów obywatelskich;
Priorytet 4. Rozwój instytucjonalny think tanków obywatelskich;
Priorytet 5. Wsparcie doraźne.

Więcej informacji o projektach na stronie Narodowego Instytutu Wolności - https://niw.gov.pl/

 


Ostatnio zmieniany: