| Wydrukuj

NIEPODLEGŁA 2019– to tytuł koncertu przygotowanego przez Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha z okazji Święta Niepodległości. Najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne - zabrzmią 11.11.2019 r., o godz. 17 w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku. Usłyszymy: Mazurka Dąbrowskiego, Hej, hej, ułani, My, Pierwsza Brygada, Czerwone Maki i wiele innych pieśni.  Do wspólnego śpiewania publiczność (goście otrzymają śpiewniki) namawiać będzie gwiazda wieczoru  - Maciej Miecznikowski.

Koncert ma charakter otwarty. Dla chętnych mieliśmy 600 bezpłatnych, pojedynczych zaproszeń (były rozdawane w Zespole Obsługi Klienta na parterze urzędu – dziś od godz. 7.45). Wszystkie bilety, zaledwie w kilka godzin, rozeszły się jak przysłowiowe świeże bułeczki. Dziękujemy za zainteresowanie!
Z przykrością informujemy, że nie ma już wolnych miejsc. Zatem wcześniejsze informacje, że bilety dostępne będą do od 6 do 8 listopada są już nieaktualne.

Koncert Pieśni Patriotycznych Niepodległa 2019 – 11.11. br., godz. 17, Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, ul. Ołowianka 1.
Patronat medialny –TVP 3 Gdańsk i Radio Gdańsk.
Koncert zorganizowany w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021.
 


Ostatnio zmieniany: