| Wydrukuj

Wizyty w urzędzie są możliwe po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub internetowej.

1. Wydział Nieruchomości Skarbu Państwa - wizyta w urzędzie wyłącznie po umówieniu telefonicznym:

tel.: 58 30 77 508

• Oddział Zamiejscowy Wydziału Nieruchomości i Skarbu Państwa w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1  - wizyta w urzędzie wyłącznie po umówieniu telefonicznym: (59) 84 11 067

2. Wydział Infrastruktury - wizyta w urzędzie wyłącznie po umówieniu telefonicznym:

• Oddział Orzecznictwa (sprawy opatrzone sygnaturą WI-I ), umawianie wizyty - tel. 58 30 77 561
• Oddział Administracji Architektoniczno-Budowlanej (sprawy opatrzone sygnaturą WI-II) , umawianie wizyty - tel. 58 30 77 332
• Oddział Budownictwa Specjalnego (sprawy opatrzone sygnaturą WI-III ), umawianie wizyty - tel. 58 30 77 498
• Sekretariat wydziału 58 30 77 482
• Oddział Zamiejscowy Wydziału Infrastruktury w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1 – wizyta w urzędzie wyłącznie po umówieniu telefonicznym: (59) 84 68 558

Ze względów bezpieczeństwa - w pokoju, oprócz pracownika urzędu, znajdować się będzie mogła tylko jedna osoba.

3. Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców  - wizyta w urzędzie wyłącznie po umówieniu telefonicznym:

Odbiór karty pobytu możliwy będzie wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty.

  • telefonicznie pod numerem 58 30 77 466
  • kierując zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach wizyty zarezerwowanej elektronicznie obsługiwani będą wyłącznie klienci, którzy posiadają rezerwację w celu:

  • złożenia wniosku legalizującego pobyt (w tym złożenia odcisków linii papilarnych do złożonych wcześniej wniosków)
  • uzupełnienia lub odbioru dokumentów

W przypadku otrzymania wezwania do uzupełnienia braków formalnych wniosków lub osobistego stawiennictwa (złożenie odcisków linii papilarnych) prosimy o pilny kontakt  nr tel. - 58 30 77 466.

Złożenie wniosku w sprawie wpisu zaproszenia do ewidencji zaproszeń i odbiór zaproszenia oraz załatwienie sprawy obywatela Unii Europejskiej lub członka jego rodziny, możliwe będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania pod numerem telefonu 58 30 77 340.
 
W trakcie wizyty prosimy o bezwzględne stosowanie powszechnie obowiązujących zasad reżimu sanitarnego (m.in. obowiązek noszenia maseczek oraz zachowywanie odstępu). Prosimy o dezynfekcję rąk (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się przed wejściem do sali obsługi oraz w samej sali).

Oddział Obywatelstwa, Urzędów Stanu Cywilnego i Spraw Konsularnych  - wizyta w urzędzie w celu złożenia wniosku w sprawie nabycia bądź zrzeczenia się obywatelstwa polskiego lub potwierdzenia bądź utraty obywatelstwa polskiego możliwa jest wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji terminu na stronie internetowej  https://rezerwacja.gdansk.uw.gov.pl:8445

Oddział Zamiejscowy w Słupsku, ul. Jana Pawła II 1

W sprawach dot. cudzoziemców wszystkie wizyty objęte są obowiązkową rezerwacją internetową.

Paszporty

Wizyta w oddziałach paszportowych w Gdańsku, Gdyni i Słupsku (złożenie wniosku lub odbioru paszportu) możliwa jest po ustaleniu terminu przez internet. Rejestracja elektroniczna - https://rezerwacja.gdansk.uw.gov.pl:8445

Punkty Paszportowe: Bytów, Chojnice, Kartuzy, Kościerzyna, Lębork, Malbork, Starogard Gdański i Wejherowo, godziny otwarcia - kliknij

4. Wydział Koordynacji Świadczeń

Wydział Koordynacji Świadczeń PUW w Gdańsku od 3 listopada 2020 r. do odwołania zawiesza wizyty osobiste klientów w Punkcie Informacyjnym wydziału.

Funkcjonowanie informacji telefonicznej pozostaje bez zmian: 58 30 77 596  tel. 58 30 77 526 (w godz.  9 -12).  Z kolei, od godz. 12 do 15 pracownik pełniący dyżur będzie się kontaktował telefonicznie z klientami, którzy umówili się na wizytę osobistą, Pracownik WKS udzieli informacji dotyczących konkretnej sprawy. Na konsultacje telefoniczne prosimy umawiać się za pomocą e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie (58 30 77 596  tel. 58 30 77 526)

Wydział Koordynacji Świadczeń - kontakt 
Sekretariat:
tel. 58 30 77 799
fax: 58 30 77 798
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
zakładka WKS: www.gdansk.uw.gov.pl/koordynacja-systemow-zabezpieczenia-spolecznego


Klienci, we wszystkich sprawach prowadzonych przez Pomorski Urząd Wojewódzki mogą kontaktować się z pracownikami urzędu (od poniedziałku do piątku) telefonicznie i mailowo lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną oraz za pośrednictwem ePUAP.
Kontakty :

a)    lista wydziałów PUW:
strona internetowa - http://www.gdansk.uw.gov.pl/urzad/wydzialy - kliknij
BIP - https://uwgdansk.bip.gov.pl/wydzialy/wykaz-wydzialow.html - kliknij

b)    Zespół Obsługi Klienta :
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku
ul. Okopowa 21/27
80- 810 Gdańsk
tel. 58 307 76 95 fax 58 307 73 17
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

c)    adres ESP (skrytki ePUAP) Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku:
/bntc34p17l/ezd

 


Ostatnio zmieniany: