| Wydrukuj

Ośrodek Rozwoju Edukacji wraz  z Centrum Informatycznym Edukacji realizują program grantowy „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”. Jest on skierowany do publicznych placówek doskonalenia nauczycieli i publicznych bibliotek pedagogicznych. Nauczyciele zatrudnieni w przedszkolach i szkołach otrzymają wsparcie za pośrednictwem tych placówek.

Celem działania jest podniesienie jakości doskonalenia i wsparcia oferowanego nauczycielom prowadzącym zdalną edukację przez kadrę placówek wspierających.

Środki zostaną rozdysponowane w ramach konkursów grantowych zorganizowany w terminie od listopada 2020 r. do lipca 2021 r., w procedurze konkursu otwartego, aż do wyczerpania środków na poszczególne kategorie.

Projekt uzyskał dofinansowanie w wysokości 45 909067,76 zł z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego; Oś priorytetowa: II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie: 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty. Wartość całkowita projektu to 50 499 974,54 zł.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Szczegółowych informacji udziela kierownik projektu:
Joanna Kulesza, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22 570 83 16.


Ostatnio zmieniany: