Zespół Obsługi Klienta

Oddział Kancelaria Ogólna

Biuro Logistyki

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

ul. Okopowa 21/27
80- 810 Gdańsk
wejście IV - B, parter


kontaktKONTAKT

tel. 58 307 76 95
fax 58 307 73 17

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zespół Obsługi Klienta Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku umiejscowiony jest w Biurze Logistyki w Oddziale Kancelaria Ogólna. Głównym celem Zespołu, utworzonego w maju 2002 roku z inicjatywy Wojewody Pomorskiego jest profesjonalna obsługa klienta w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim. W Zespole zgłaszający się klient może uzyskać informacje o kompetencjach komórek organizacyjnych Urzędu, ich lokalizacji, numerach telefonów a także podstawowe informacje niezbędne do załatwienia spraw w PUW oraz złożyć osobiście pismo kierowane do Urzędu, w tym wniosek o udostępnienie informacji publicznej i wniosek o ponowne wykorzystywanie informacji sektora publicznego.

Do zadań Zespołu należy także prowadzenie rejestru kandydatów byłej Wojewódzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gdańsku oraz wydawanie zaświadczeń niezbędnych przy likwidacji książeczek mieszkaniowych w banku.

Informacje udzielane są również telefonicznie.