STYCZEŃ

  • XIX Przegląd Kolęd i Pastorałek organizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Słupsk.
  • VIII Charytatywne Kolędowanie “Festiwal Serc” organizowane przez pana Jacka Drewę.

LUTY

  • Uroczystości 75. Rocznicy przejścia Marszu Śmierci więźniów obozu koncentracyjnego KL Stutthof organizowane przez Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Pomieczynie
  • Konkurs Pomorski Pracodawca Roku 2019 organizowany przez Pracodawców Pomorza.
  • Charytatywny "Bal z Sercem" organizowany przez Fundację Hospicyjną.
  • Kampania Społeczna Tydzień Małżeństwa organizowana przez Fundację Tydzień Małżeństwa.
  • XI cykl turniejów halowej piłki nożnej „Nadzieje Polskiej Piłki” im. Marszałka Macieja Płażyńskiego organizowany przez Kaszubskie Towarzystwo Sportowo - Kulturalne, GOSRiT Luzino oraz Akademię Piłkarską Karola Piątka.

MARZEC

  • XIII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny pt. „Mieszkańcy Ziemi" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 34 z Oddziałami Integracyjnymi im. Leonida Teligi w Gdyni (rozstrzygnięcie konkursu).
  • Obchody 76.rocznicy śmierci kpt. Józefa Dambka organizowane przez Kaszubsko-Kociewskie Stowarzyszenie im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski", Wójta Gminy Stężyca, Stowarzyszenie Rodzina Katyńska w Gdyni oraz Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.
  • XIV Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej – Szemud 2020” organizowany przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Szemudzie.
  • 27. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF 2020 organizowana przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA.
  • Konferencja „Publiczny transport zbiorowy w kształtowaniu rozwoju obszaru metropolitalnego Gdańsk – Gdynia – Sopot” organizowana przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Gdańsku oraz Towarzystwo Urbanistów Polskich.
  • Spartakiada Strzelecka na cześć 100. lecia powrotu Pomorza Gdańskiego do Macierzy organizowana przez Związek Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej Okręg Gdański.
  • Targi Pracy Dni Kariery organizowane przez AIESEC Polska.
  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego Targów Akademia 2020 organizowanych przez Uniwersytet Gdański.

KWIECIEŃ

  • Uroczystości 10. rocznicy katastrofy samolotu TU-154M oraz 80. rocznicy Zbrodni Katyńskiej organizowane przez Stowarzyszenie Prawy Starogard i Klub Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim.
  • II Wiosenne Targi Ogrodnicze organizowane przez Gminę Przechlewo i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przechlewie.
  • VIII edycja Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE Gdańsk 2020 organizowana przez Europejskie Centrum Biznesu.
  • XII Bieg Piaśnicki organizowany przez Gminę Wejherowo i The North Event.
  • Akcja „Pola Nadziei na Pomorzu” organizowana przez trójmiejskie hospicja wraz z puckim.
  • XXVI Konfrontacje Gitarzystów Puck’ 2020 organizowane przez Państwową Szkołę Muzyczną I st.im. Stanisława Moniuszki w Pucku.
  • Wojewoda Pomorski objął patronatem honorowym zawody finałowe XLVI Olimpiady Geograficznej oraz przystąpił do komitetu honorowego zawodów, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Geograficzne oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.
  • Patronat honorowy Wicewojewody Pomorskiego - V Ogólnopolski Konkurs "Technik OZE wszystko może" organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku, Politechnikę Koszalińską oraz Miasteckie Stowarzyszenie Oświatowe.
  • Światowy Dzień Zdrowia organizowany przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.
  • Projekt pod nazwą #PAMIĘĆ upamiętniający 80. rocznicę Zbrodni Katyńskiej i 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej, realizowany przez Radio Gdańsk.
  • Gdyńskie Społeczne Obchody X Rocznicy Tragedii Smoleńskiej organizowane przez Kaszubsko-Kociewskie Stowarzyszenie im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski".

MAJ

  • Gdańskie Dni Elektryki organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gdańsk.
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski „Nasza Niepodległa” – Mickiewicz dla Niepodległej organizowany przez II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku (patronat honorowy Wicewojewody Pomorskiego).
  • 4. edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Obronności i Bezpieczeństwie organizowana przez Instytut Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej w Słupsku.
  • 75.lecie działalności Chóru Towarzystwa Śpiewaczego im. Karola Szymanowskiego.
  • XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji im. Stanisława Muchy w Smętowie Granicznym.
  • Obchody 5. lecia Okręgu Gdańskiego Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej Polskiej.
  • V Wiosenne Spotkania ze Zdrowiem organizowane przez Wyższą Szkołę Zdrowia w Gdańsku.
  • Olimpiada wiedzy z pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów szkół powiatu słupskiego organizowana przez Powiat Słupski i Stację Pogotowia Ratunkowego w Słupsku.

CZERWIEC

  • XV Konferencja Naukowa Europejskiego Stowarzyszenia ds. Glejaków Niskiego Stopnia Złośliwości (ELGGN) organizowana przez Katedrę Psychologii i Nauk Społecznych w Medycynie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Oddział Neurochirurgii Szpitala Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego 48. Memoriału Żylewicza - Mityng EA organizowanego przez Klub Lekkoatletyczny "Lechia" Gdańsk.
  • Wojewoda Pomorski objął patronatem honorowym obchody 50. lecia Gdańskiego Klubu Sportowego „Stoczniowiec” oraz przystąpił do komitetu honorowego wydarzenia.
  • "Przystań - Warsztaty dla duszy" organizowane przez Biskupa Diecezjalnego Pelplińskiego.
  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego obchodów Święta 2. Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich organizowanych przez Stowarzyszenie Szwadron Kawalerii im. 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich.
  • Wojewoda Pomorski objął patronatem honorowym VII edycję turniejów piłkarskich Przechlewo Cup oraz przystąpił do komitetu honorowego turniejów, organizowanych przez Akademię Piłkarską Junior Football Academy.

LIPIEC

  • V edycja Biegu Pamięci Tropem Wyklętych - Maks i Aldona 5. Wileńska Brygada Armii Krajowej organizowana przez Stowarzyszenie im. kpt. Antoniego Rymszy ps. "Maks".
  • Uroczysta Msza Święta w ramach obchodów 100. lecia Powrotu Pomorza do Polski organizowanych przez Kaszubsko-Kociewskie Stowarzyszenie im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski”.

SIERPIEŃ

  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego 27. Biegu św. Dominika - Festiwal Biegowy organizowanego przez Klub Lekkoatletyczny "Lechia" Gdańsk.
  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego 55. Pucharu Poczty Polskiej - MP Chód i Bieg Pocztowca organizowanego przez Klub Lekkoatletyczny "Lechia" Gdańsk.
  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego 26. edycji Międzynarodowego Maratonu "Solidarności".
  • LOTOS Gdynia Aerobaltic organizowane przez Aeropact.
  • Inscenizacja Bitwy pod Świecinem z 1462 r. organizowana przez Bractwo Rycerskie Spod Nordowej Gwiazdy i Krokowskie Centrum Kultury w Krokowej.
  • Nieszpory Patriotyczne organizowane przez Stowarzyszenie Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku.

WRZESIEŃ

  • 28. edycja Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem „Moja droga” koordynowana przez Narodowy Instytut Dziedzictwa Oddział w Gdańsku.
  • III Motocyklowy Rajd Piaśnicki organizowany przez Stowarzyszenie "Żyj Godnie" w Wejherowie oraz Kapitułę Rajdu Piaśnickiego.
  • XV Jubileuszowa Edycja Konkursu dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie - Lodołamacze 2020 organizowana przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON.
  • XX Jubileuszowy Międzynarodowy Festiwal „Kalejdoskop Form Muzycznych im. Marii Fołtyn” Sopot 2020 organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Otwartego w Gdańsku.
  • Widowisko „Zimny drań” realizowane dla uczczenia 35.lecia pracy artystycznej Dariusza Wójcika.
  • 24. edycja Konferencji „Kompleksowa gospodarka odpadami” organizowana przez Abrys Sp. z o.o.
  • Konferencja dotycząca Pracowniczych Planów Kapitałowych organizowana przez Polski Fundusz Rozwoju Portal PPK Sp. z o.o.
  • Koncert ku pamięci rtm. Witolda Pileckiego organizowany przez Muzeum II Wojny światowej oraz Fundację Młodzi dla Polski Trójmiasto.
  • Pomorski Przegląd Zespołów i Kapel Ludowych organizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Słupsk.
  • I Pomorskie Studenckie Sympozjum Chemiczne organizowane przez Bałtyckie Stowarzyszenie Chemików, Naukowe Koło Chemików Uniwersytetu Gdańskiego oraz Radę Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. 

PAŹDZIERNIK

  • Wojewoda Pomorski przystąpił do Komitetu Honorowego obchodów 20. lecia nadania szkole w Waplewie Wielkim imienia Rodziny Sierakowskich organizowanych przez Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Rodziny Sierakowskich w Waplewie Wielkim.
  • VI edycja Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego OSG 2020 organizowana przez Europejskie Centrum Biznesu.
  • II Ogólnopolski Konwent pt.: „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego” organizowany przez Fundację "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP.
  • Widowisko "Pusta noc w Sierakowicach" organizowane przez Stowarzyszenie Katolickie Amatorskie Centrum Kultury w Gdyni Małym Kacku.
  • Międzynarodowy Tydzień Gospodarki o Obiegu Zamkniętym – Circular Week 2020 organizowany przez Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju. 

LISTOPAD

  • Pomorska edycja Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” organizowana przez Fundację "Zawsze Warto", Stowarzyszenie Polonistów oraz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Gdyni.
  • X Kongres Kolejowy organizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR, magazyn "Rynek Kolejowy" oraz Forum Kolejowe - Railway Business Forum.

GRUDZIEŃ


INNE

  • Obchody 50-tej rocznicy powstania Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Czwarta edycja Olimpiady Statystycznej (w roku szkolnym 2019/2020) organizowana przez Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Polskim Towarzystwem Statystycznym.
  • Uroczystości 100. rocznicy Plebiscytu na Powiślu, Warmii i Mazurach organizowane przez Wójta Gminy Kwidzyn.
  • Cykl Ogólnopolskich Turniejów w Halową Piłkę Nożną KASZUB CUP (lata 2019 - 2020) organizowany przez Kaszubskie Towarzystwo Sportowo-Kulturalne i GOSRiT Luzino.
  • Międzynarodowy Plebiscyt Lotniczy Cumulusy 2019 organizowany przez Fundację Aeropact i Air Sports Promotion.
  • Obchody 100. lecia Powrotu Pelplina do odrodzonej Polski organizowane przez Burmistrza Miasta Pelplina.
  • VI Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Świętym Janie Pawle II organizowana przez Szkołę Podstawową im. kontradmirała Xawerego Czernickiego w Pogórzu.
  • Wojewoda Pomorski objął patronatem honorowym wydawnictwo „Historia Jana z Jani. Pod Ostoją i Smokiem”, autorstwa Reginy Kotłowskiej.
  • Wojewoda Pomorski objął patronatem honorowym 43. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej, Chóralnej i Kameralnej Gdańsk 2020 organizowany przez Gdańskie Centrum Organowe i Bazylikę Mariacką w Gdańsku.