DYREKTOR WYDZIAŁU INFRASTRUKTURY                                   

mgr inż. Małgorzata Cymerys                                                    
poczta e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ZASTĘPCA DYREKTORA WYDZIAŁU INFRASTRUKTURY

Janusz Woliński 

poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SEKRETARIAT

pok. nr 358 ( III piętro )

tel. (58) 30 77 482

tel. (58) 30 77 472

tel/fax: (58) 30 77 482

poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wydział Infrastruktury składa się z następujących oddziałów:

 I. Oddział Orzecznictwa

II. Oddział Administracji Architektoniczno - Budowlanej

III. Oddział Budownictwa Specjalnego

IV. Oddział Zamiejscowy w Słupsku

VII. Oddział Infrastruktury i Transportu 

 

Samodzielne Stanowiska Pracy:


V. d/s obsługi prawnej

VI. d/s organizacyjno-administracyjnych

 

 


 Zespół do spraw współpracy z organami administracji architektoniczno - budowlanymi, organami nadzoru budowlanego, samorządu zawodowego i Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Wybrzeże

Zarządzenie Wojewody Pomorskiego z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie powołania Zespołu do spraw współpracy z organami administracji architektoniczno-budowlanymi, organami nadzoru budowlanego, samorządu zawodowego i Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Wybrzeże.

Zarządzenie Wojewody Pomorskiego z dnia 20 sierpnia 2019 r. zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Zespołu do spraw współpracy z organami administracji architektoniczno-budowlanej, organami nadzoru budowlanego, samorządu zawodowego i Stowarzyszeniem Architektów Polskich Oddział Wybrzeże.

Stanowiska i wyjaśnienia.