Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny – zostań Partnerem!

Wojewoda Pomorski zachęca przedsiębiorców i instytucje publiczne, niezależnie od wielkości, branży czy sektora, do udziału w ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny, mającej na celu zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin z trojgiem i więcej dzieci.

Karta Dużej Rodziny promowana jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej jako istotne wsparcie dla rodzin wielodzietnych.

Ułatwia m.in.: dostęp do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniża koszty codziennego życia. Kartę wydaje wójt, burmistrz lub prezydent miasta ze względu na miejsce zamieszkania.

Jakie korzyści przysługują Partnerom?
• Partner przystępujący do Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny otrzymuje wyjątkową możliwość posługiwania się logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Logotyp ten otrzymuje w formie elektronicznej oraz tradycyjnych naklejkach, służących oznakowaniu miejsca prowadzonej działalności, świadczonych usługach, w których to przyznaje zniżki dla rodzin wielodzietnych.

• Poprzez udział w Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny Partner kreuje świadomość marki oraz pozytywny wizerunek przyjazny dużym rodzinom, zwiększa swoją rozpoznawalność oraz zainteresowanie ofertą (informacja o oferowanych ulgach umieszczana jest w serwisie rządowym). Partner otrzymuje szansę na prestiż, promocję i budowę długotrwałych relacji z klientami.

• Udział w Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny to element bezpośredniego wsparcia rodzin, ale i prowadzania biznesu w sposób odpowiedzialny społecznie.

Umowę z Partnerem zawiera Wojewoda Pomorski po przeanalizowaniu zgłoszonej oferty.
W celu zgłoszenia chęci do przystąpienia i uczestnictwa w Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny należy m.in.: wypełnić załączony poniżej formularz (plik do pobrania) i przesłać go za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokładne warunki zostaną ustalone z Państwem indywidualnie w formie negocjacji. Lista przedsiębiorców i instytucji oferujących zniżki dostępna na stronie: rodzina.gov.pl

Dodatkowych informacji udzielają:

Mirosław Bigot tel. 58 30 77 600
Agnieszka Babiarz tel. 58 30 77 578